Weekendje Texel met Michel

Samen met Michel naar Texel gefietst dit weekend. Een beetje een nostalgische tour in het kader van onze vakantie samen in 1976. Destijds fietsten we een maand samen in het zuiden van Engeland en gingen we daar allerlei jeugdherbergen af. Ook op Texel gingen we naar de voormalige jeugdherberg, tegenwoordig Stayokay genoemd.
Onze eerste Jeugdherberg in Engeland was Doddington. We kwamen hier in het donker aan. We herrinerden ons allebei nog dat “de warden” onze reservering niet had ontvangen en dat we bij de gratie Gods op een matras in de woonkamer mochten slapen. Een goed begin van onze vakantie.

De stayokay had ik natuurlijk online gereserveerd en ook betaald. Moesten we in 1976 zelf koken, hier werd er voor ons gekookt. Er is heel wat veranderd in 35 jaar!

 

Dit bericht is geplaatst in ondernemerschap. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *