De afgelopen weken verbeeldde ik in 64 Posts op instagram hoe ik 25 jaar Lowlands heb beleefd: www.instagram.com/flappie15
Zie erg uit naar de versie van 2022!
De afgelopen weken verbeeldde ik in 64 Posts op instagram hoe ik 25 jaar Lowlands heb beleefd: www.instagram.com/flappie15
Zie erg uit naar de versie van 2022!
Ik heb tuinvogels geteld, doe je ook mee? https://www.vogelbescherming.nl/tuinvogeltelling koolmees, zanglijster, ekster en kokmeeuw gezien.
Met studenten geïnspireerd op @arnonyy voetnoten bij het leven geschreven. De podcast van 7 voorgelezen voetnoten is hier te horen: https://podcasts.apple.com/nl/podcast/martin-haring/id1562907602?i=1000545068875 We hebben samengewerkt met @JavaBookshop #hva
Online de promotie van @eehammelburg gevolgd. #BeingThereLive Geweldig leuk om een collega #hva te zien promoveren en gelijk terug in de tijd te gaan naar maart 2019 toen ikzelf de bul in ontvangst mocht nemen. Hartelijk gefeliciteerd Esther!
4https://www.volkskrant.nl/kijkverder/v/2021/de-100-beste-boeken-van-de-laatste-100-jaar~v438696/ via @volkskrant gelukkig circa 40% gelezen, heb nog genoeg te doen dus!